Zamknij

Pikantne zdjęcia sędzi wyciekły do sieci. To koniec kariery 22-latki?

26.01.2022 12:56
Diana Di Meo
fot. Diana Di Meo/Instagram screen

Diana Di Meo  padła ofiarą włamania do swojego telefonu. Sędzia piłkarska miała sporego pecha, ponieważ sprawca opublikował jej nagie zdjęcia w sieci. Włoszka niedawno rozpoczęła karierę arbitra.

Diana Di Meo dopiero co rozpoczęła swoją karierę z profesjonalnym futbolem. Jej marzeniem było prowadzić spotkania, co udało się zrealizować. Włoszka ma dopiero 22 lata, a już zyskała sporą popularność na Półwyspie Apenińskim. Jej konto na Instagramie śledzi blisko 90 tysięcy użytkowników. Być może w przyszłości zobaczylibyśmy ją w Serie A, ale wszystko potoczyło się inaczej przez jedno zdarzenie.

W ostatnim czasie kobieta padła ofiarą włamania na jej telefon komórkowy. O całej sprawie poinformował brytyjski tabloid "Daily Star", który przekazał, że sprawca opublikował w sieci nagie zdjęcia i filmy Di Meo. Włoska arbiter zawiadomiła policję i oczekuje na znalezienie przestępcy.

Pikantne zdjęcia sędzi piłkarskiej trafiły do sieci

- Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w tej sprawie. Musimy upubliczniać takie incydenty. Wykorzystywanie seksualne za pomocą obrazów, to akt udostępniania intymnych zdjęć i filmów bez zgody właściciela. Dziś ja padłam ofiarą, a jutro może chodzić o bliską ci osobę. Pamiętajcie o tym, to nigdy nie jest wina ofiary - przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zgodnie z włoskim prawem sprawcy włamania grozi do sześciu lat więzienia. Di Meo nie potrafiła wskazać potencjalnego podejrzanego, który byłby zainteresowany jej pikantnymi plikami.

RadioZET.pl