Zamknij

Totalnie pijany sędzia prowadził mecz. Nagranie robi furorę w sieci [WIDEO]

26.09.2019 11:46
pijany sędzia prowadził mecz
fot. kadr z wideo

Podczas meczu juniorów w Czechach doszło do niecodziennej sytuacji. Sędzia liniowy przybył na spotkanie kompletnie pijany. Jednak to nie przeszkodziło mu w wykonywaniu swoich obowiązków. Nagranie z arbitrem natychmiast obiegło sieć.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Nową „gwiazdą” internetu został Milan Sefara. Jednak nie ma co doszukiwać się u niego zdolności sędziowskich, lecz nietypowego, a wręcz skandalicznego zachowania podczas oficjalnego meczu juniorów. Arbiter pojawił się na spotkaniu totalnie pijany. Mężczyzna miał ogromne problemy z utrzymaniem się na nogach.

Świadczy o tym moment, kiedy jeden z zespołów ruszył z kontratakiem. Chcąc dorównać piłkarzom, sędzia próbował dotrzymać im tempa na linii, ale finalnie przewrócił się. Mimo to arbiter nie poddał się i wstając, starał się utrzymać pion. Niestety, ale drugie podejście również zakończyło się niepowodzeniem.

Zdarzenie nagrał jeden z kibiców, a filmik trafił do sieci. Cała sytuacja wywołała ogromne oburzenie w Czechach, a wideo obejrzeli przełożeni arbitra, którzy zapowiedzieli wyciągnięcie konsekwencji.

- Zachowanie sędziego Milana Sefary jest całkowicie niedopuszczalne. Nie wyobrażam sobie jego dalszego udziału w zawodach - tłumaczył Pavel Mares, przewodniczący Centralnej Komisji Sędziowskiej w Czechach.

RadioZET.pl/sportowefakty.pl, Twitter