Zamknij

Pies wbiegł na boisko. Błyskawiczna reakcja polskiego bramkarza

18.09.2021 10:50
pies wbiegł na boisko
fot. screen

W czasie meczu tureckiej Super Lig pomiędzy Altay SK a Goztepe SK w pewnym momencie na murawę wbiegł pies. Na sytuację szybko zareagował Mateusz Lis, który starał się pomóc w złapaniu czworonoga.

W meczu tureckiej Super Lig doszło do niecodziennej sytuacji. W pewnym momencie oczom kibiców na murawie ukazał się pies. Zwierzę już wcześniej dało o sobie znać, ponieważ jak podają tamtejsze media, na boisku pojawił się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, bawiąc się leżącymi piłkami. Na szczęście jeden ze stewardów złapał psa i zabrał go z placu gry.

Kiedy rozpoczęło się spotkanie Altay SK - Goztepe SK  czworonóg znów wbiegł na boisko, przerywając mecz. Na sytuację błyskawicznie zareagował Mateusz Lis. Były bramkarz Wisły Kraków zainteresował sobą psiaka, który biegł za Polakiem. Gdy wydawało się, że kłopot szybko zostanie rozwiązany, pies uznał, że już wystarczy i pobiegł w inną stronę.

Pies wbiegł na boisko w czasie meczu. Reakcja Mateusza Lisa [WIDEO]

Zwierzę chciało się bawić z piłkarzami, ale ostatecznie zostało złapane przez jednego z zawodników i przekazane ochroniarzowi.

Ostatecznie mecz został wznowiony, a po 90 minutach zwycięzcą była drużyna Lisa, która wygrała z Goztepe SK 2:1.

RadioZET.pl