Piast Gliwice - Ryga FC: Gdzie oglądać mecz? Transmisja TV i online

Maciej Walasek
25.07.2019 19:05
Piast Gliwice
fot. PAP

Piast – Ryga FC gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV i online w internecie. Gdzie oglądać spotkanie mistrza Polski w 2. rundzie eliminacji do Ligi Europy? Początek spotkania 25 lipca, w czwartek o godzinie 20:00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piast Gliwice – Ryga FC gdzie oglądać mecz? Piast Gliwice odpadł z walki o Ligę Mistrzów po pierwszej rundzie, przegrywając z BATE Borysów. Po fatalnej końcówce ekipa Waldemara Fornalika przegrała ostatecznie w dwumeczu 2:3. Wobec tego gliwiczanie kontynuują walkę o europejskie puchary w kwalifikacjach do Ligi Europy

Piast Gliwice – Ryga FC – pierwszy mecz odbędzie się w Gliwicach, 25 lipca w czwartek o godzinie 20:00. Spotkanie rewanżowe zaplanowano na 1 sierpnia. Jeżeli zespół mistrza Polski pokona rywali, w 3. rundzie zmierzy się ze zwycięzcą pary Crvena zvezda – HJK Helsinki.

Piast Gliwice – Ryga FC: Transmisja meczu na żywo w TV i online

Prawo do pokazania meczu wywalczył Polsat. Mecz Piast – Ryga kibice obejrzą na Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium, a także w aplikacji ipla.tv. Na kanałach Polsatu mecz Piast – Ryga w Gliwicach skomentuje Bożydar Iwanow razem z Andrzejem Niedzielanem.

Piast Gliwice – Ryga FC: Transmisja TV. Kiedy mecz? Gdzie i o której?

Data: 25.07.2019 (czwartek)
Studio: 19:30 (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1, IPLA TV)
Mecz: 20:00 (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1, IPLA TV)

Mecz Piasta Gliwice z Ryga FC na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW