Zamknij

Paulo Sousa kandydatem do objęcia znanej kadry. Znów zostanie selekcjonerem?

Maciej Walasek
26.06.2022 21:46
Paulo Sousa
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Paulo Sousa może szybko przestać być bezrobotnym. Ahmed Shobier, egipski dziennikarz jest przekonany, że Portugalczyk jest głównym kandydatem do objęcia reprezentacji Egiptu.

Paulo Sousa nie zabawił za długo we Flamengo Rio de Janeiro i pożegnał się ze stanowiskiem szkoleniowca po kilku miesiącach pracy. Były selekcjoner reprezentacji Polski wkrótce znów może stanąć przed szansą poprowadzenia kadry narodowej. Mowa o drużynie Egiptu.

Według informacji tamtejszego dziennikarza, Ahmeda Shobiera Sousa ma być faworytem do zastąpienia Ehaba Galala. Uważa się, że 51-latek jest już po pierwszej rozmowie z egipską federacją piłkarską i strony wyraziły wstępne porozumienie.

Paulo Sousa zostanie selekcjonerem reprezentacji Egiptu?

- Mohamed Shawky i Essam El-Hadary mają pozostać w sztabie nowego selekcjonera. On sam wybierze resztę swojego zespołu. Oficjalne ogłoszenie nastąpi w ciągu kilku dni - powiedział Shobier.

Paulo Sousa nie był pierwszym wyborem na potencjalnego nowego selekcjonera reprezentacji Egiptu. "BeIN Sports" podało, że włodarze najpierw zastanawiali się nad Carlosem Queirozem, ale wydaje się, że szansa na jego zatrudnienie jest mało prawdopodobna.

RadioZET.pl