Zamknij

Paulo Sousa bliski zwolnienia z Flamengo. Słabe wyniki i konflikty w drużynie

07.04.2022 11:12
Paulo Sousa bliski zwolnienia z Flamengo. Słabe wyniki i konflikty w drużynie
fot. AGIFP/Associated Press/East News

Paulo Sousa może zostać wyrzucony z Flamengo zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu pracy w klubie. Dziennikarze z Brazylii donoszą, że zarząd Rubro-Negro coraz poważniej zastanawia się nad zwolnieniem portugalskiego szkoleniowca.

Powodów możliwego zwolnienia Paulo Sousy z Flamengo jest kilka: klub pod jego wodzą nie zdobył mistrzostwa rozgrywek stanowych, a do tego, jak donoszą brazylijskie media, między zespołem a sztabem szkoleniowym są nierozwiązane konflikty.

"Prezydent Flamengo Rodolfo Landim przebywa obecnie za granicą i nie podjął jeszcze decyzji co do przyszłości byłego selekcjonera reprezentacji Polski" – informuje portal flaresenha.com.

Paulo Sousa może zostać wyrzucony z Flamengo

Wcześniej portal "GOAL" informował, że Paulo Sousa jest niezadowolony z zachowania władz klubu z Gávea. Były selekcjoner naszej kadry uważał bowiem, że musi przebudować skład Flamengo, za co odpowiedzialny jest zarząd, a nie on sam.

Władze Flamengo miały w tę środę dyskutować nad przyszłością Sousy. Wiceprezydent klubu ds. piłki nożnej Marcos Braz zorganizował tego dnia spotkanie z zarządem, jednak w ostatniej chwili je odwołał.

Sousa pełni rolę trenera Flamengo od 29 grudnia 2021 roku. Tego dnia rozwiązał kontrakt z PZPN-em i objął klub z Rio de Janeiro.

RadioZET.pl/PAB