Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patryk Jaki poszedł na mecz Legii i... rozwścieczył kibiców

10.05.2018 11:39
xxx sport

Patryk Jaki ubiega się o urząd prezydenta Warszawy. Nie dziwi więc, że coraz częściej widujemy go przy okazji ważnych wydarzeń w stolicy Polski. W środę pojawił się na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej, gdzie wspierał piłkarzy Legii Warszawa. To nie spodobało się kibicom.

Patryk Jaki fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy kibice słusznie krytykują Patryka Jakiego?

Internauci pod wątpliwość poddali nagłe zainteresowanie Jakiego meczami stołecznego klubu. "Najwierniejszy z kibiców", "Czego się nie robi, by przypodobać się mieszkańcom", " - pisali w komentarzach pod zdjęciami, jakie polityk wrzucił na swój profil na Twitterze.

Wielu pytało też, co z Odrą Opole, której sympatię Jaki okazywał jeszcze jakiś czas temu. "Kibicem jest się na zawsze, a nie zmieniamy klub jak nam pasuje!", "W sumie to można zmienić Odrę Opole na warszawską Legię... jak z malucha do poloneza - czytamy.

Patryk Jaki na meczu Legia Warszawa - Wisła Płock

Wygląda na to, że Jaki nie tylko nie przypodobał się kibicom warszawskiego klubu, ale i naraził się sympatykom Odry Opole. Pytanie tylko, jakie intencje miał kandydat na prezydenta Warszawy. Być może nie chodziło tu o politykę. W końcu to nie pierwszy i jedyny polityk, który sympatyzuje z mistrzami Polski.

A Ty jak sądzisz? Głosuj w naszej sondzie.

Środowy mecz Legia Warszawa - Wisła Płock zakończył się zwycięstwem drużyny ze stolicy Polski 3:2. Legia na dwie kolejki przed końcem sezonu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i ma trzy punkty przewagi nad Jagiellonią.

RadioZET.pl/AN

Oceń