Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Patryk Jaki poszedł na mecz Legii i... rozwścieczył kibiców

10.05.2018 11:39
sport

Patryk Jaki ubiega się o urząd prezydenta Warszawy. Nie dziwi więc, że coraz częściej widujemy go przy okazji ważnych wydarzeń w stolicy Polski. W środę pojawił się na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej, gdzie wspierał piłkarzy Legii Warszawa. To nie spodobało się kibicom.

Patryk Jaki fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy kibice słusznie krytykują Patryka Jakiego?

Internauci pod wątpliwość poddali nagłe zainteresowanie Jakiego meczami stołecznego klubu. "Najwierniejszy z kibiców", "Czego się nie robi, by przypodobać się mieszkańcom", " - pisali w komentarzach pod zdjęciami, jakie polityk wrzucił na swój profil na Twitterze.

Wielu pytało też, co z Odrą Opole, której sympatię Jaki okazywał jeszcze jakiś czas temu. "Kibicem jest się na zawsze, a nie zmieniamy klub jak nam pasuje!", "W sumie to można zmienić Odrę Opole na warszawską Legię... jak z malucha do poloneza - czytamy.

Patryk Jaki na meczu Legia Warszawa - Wisła Płock

Wygląda na to, że Jaki nie tylko nie przypodobał się kibicom warszawskiego klubu, ale i naraził się sympatykom Odry Opole. Pytanie tylko, jakie intencje miał kandydat na prezydenta Warszawy. Być może nie chodziło tu o politykę. W końcu to nie pierwszy i jedyny polityk, który sympatyzuje z mistrzami Polski.

A Ty jak sądzisz? Głosuj w naszej sondzie.

Środowy mecz Legia Warszawa - Wisła Płock zakończył się zwycięstwem drużyny ze stolicy Polski 3:2. Legia na dwie kolejki przed końcem sezonu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i ma trzy punkty przewagi nad Jagiellonią.

RadioZET.pl/AN

Oceń