Zamknij

Jest młodsza o 48 lat od ikony polskiej piłki. Żyje w pełnym luksusie

20.10.2021 18:19
Patrycja Tuchlińska
fot. Patrycja Tuchlińska/Instagram

Patrycja Tuchlińska wspólnie  z Józefem Wojciechowskim wychowuje syna. Ukochana byłego włodarza Polonii Warszawa pochwaliła się zdjęciem z dzieckiem w mediach społecznościowych. Na zdjęciach widać, że kobiecie luksusów nie brakuje.

Patrycha Tuchlińska pływa w luksusach. Jej ukochanym jest Józef Wojciechowski, który w latach 2002-2012 był właścicielem Polonii Warszawa. W tym czasie Czarne Koszule miały spore ambicje w najwyższej lidze rozgrywkowej w Polsce. Gdy biznesmen wycofał się z finansowania warszawskiego zespołu, klub zaczął przeżywać trudne chwile.

W 2016 roku Wojciechowski walczył o posadę prezesa PZPN, ale ostatecznie musiał przełknąć gorycz porażki, uznając triumf Zbigniewa Bońka. 74-latek miał wziąć udział także w tegorocznych wyborach związku, ale finalnie nic z tego nie wyszło.

Zostawił ją z trójką dzieci. Teraz cały świat huczy od tego, z kim wziął ślub

Młodsza o 48 lat partnerka Józefa Wojciechowskiego błyszczy w roli mamy

Miliarder nie ma co narzekać w życiu. Warto zaznaczyć, że kilka miesięcy temu na świat przyszedł jego syn. Matką chłopca jest Patrycja Tuchlińska, która w mediach społecznościowych pokazuje, że spełnia się w nowej roli. Na Instagramie publikuje zdjęcia z dzieckiem, zamieszczając fotografie na tle m.in. Roll Royce'a, pokazując, że rodzinie dobrze się wiedzie.

Dariusz Szpakowski przerwał milczenie. Wiadomo, czy będzie jeszcze komentował mecze

Z pewnością Józef Wojciechowski jest dumny ze swojego syna i partnerki. Być może jego wycofanie się ze świata piłki było podyktowane planami założenia rodziny.

RadioZET.pl