PZPN zaprasza na mecz Polska - Irlandia. Grosicki: Załatwicie bilet?

Krzysztof Sobczak
29.08.2018 12:51
Kamil Grosicki
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/EastNews

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował na Twitterze zaproszenie na towarzyskie spotkanie Polska - Irlandia, które odbędzie się 11 września na Stadionie Wrocław. Post żartobliwie skomentował Kamil Grosicki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Skrzydłowy Hull City nie znalazł się na 27-osobowej liście piłkarzy powołanych na najbliższe zgrupowanie drużyny narodowej. Jerzy Brzęczek uznał, że piłkarz musi najpierw zadbać o swoją przyszłość, a potem skupić się na odbudowaniu formy.

Grosicki nie komentował wyborów nowego selekcjonera, ale zareagował na zaproszenie PZPN-u na mecz z Irlandią. "Załatwicie bilet?" - napisał na Twitterze.

Kibice, którzy wciąż nie mogą zapomnieć o fatalnym występie całej drużyny na mundialu w Rosji, natychmiast skrytykowali ten wpis. "Nie grasz, więc Cię nie stać?", "Nie kompromituj się", "Kup sobie jak każdy kibic"  - to tylko niektóre z komentarzy.

Kamil Grosicki

Polska - Włochy: Debiut Brzęczka

Reprezentacja Polski pierwszy mecz pod wodzą nowego selekcjonera Jerzego Brzęczka rozegra 7 września na wyjeździe z Włochami w ramach Ligi Narodów. Cztery dni później w meczu towarzyskim rywalem biało-czerwonych będzie Irlandia.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/KS