Zamknij

PZPN ogranicza dostęp do piłkarzy: Ironiczny wpis Kucharskiego. Cięta riposta Bońka

Maciej Walasek
18.10.2018 09:41
Zbigniew Boniek
fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

PZPN podjął decyzję o ograniczeniu dostępu mediów do piłkarzy reprezentacji Polski na zgrupowaniach. Informacja nie przeszła bez echa, a Cezary Kucharski nie ukrywał, że ten pomysł nie przypadł mu do gustu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook  

Od momentu przejęcia kadry przez Jerzego Brzęczka, biało-czerwoni rozegrali cztery mecze, gdzie dwukrotnie remisowali i dwukrotnie przegrywali. Dodatkowo spadli do dywizji B Ligi Narodów. Słaba forma drużyny narodowej spowodowała, że PZPN musiał zareagować. Polski Związek Piłki Nożnej postanowił ograniczyć mediom dostęp do piłkarzy na zgrupowaniach, podczas których ma zostać wyznaczony jeden dzień, w którym dziennikarze będą mogli porozmawiać z zawodnikami.

Zobacz także

Sytuacją skomentował m.in. Cezary Kucharski, który ironicznym wpisem zasygnalizował, żeby piłkarze rozmawiali wyłącznie z komisją mediów i portalem Łączy Nas Piłka. Szybko odpowiedział mu Zbigniew Boniek.

- Mogą rozmawiać z wszystkimi, a że z Tobą żaden piłkarz już nie chce rozmawiać, to chyba nie wina PZPN? – napisał prezes PZPN.

- Widzę, że zabolało. Ale po co te emocje i złośliwości. Zapewniam Ciebie, że dobrze daje sobie radę, a rzeczywistość to nie Twitter - odpowiedział menedżer.

Bez tytułu
fot. screen

RadioZET.pl/MW