Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Skandal w Grecji. Prezydent PAOK-u groził sędziemu pistoletem [WIDEO]

12.03.2018 09:34
sport

Niewiele brakowało, aby spotkanie na szczycie ligi greckiej zakończyło się tragicznie. W ostatniej minucie meczu na boisko wtargnął prezydent PAOK-u Saloniki Ivan Savvidis, który groził arbitrowi... pistoletem.

Prezydent PAOK-u z pistoletem fot. AFP/EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Broń, którą Savvidis miał przypiętą do paska, jest wyraźnie widoczna na fotografiach. Z kolei na opublikowanych filmikach można dostrzec, że prezydent PAOK-u próbuje sięgnąć po pistolet, ale nie pozwalają mu na to jego piłkarze i członkowie ekipy.

Według mediów, Savvidis groził nie tylko sędziemu Georgiosowi Kominisowi, ale także zawodnikowi AEK, Vassilisowi Dimitriadisowi. Mężczyzna miał krzyczeć w jego kierunku "jesteś martwy".

Nieuznany gol dla PAOK-u

Prezydenta rozwścieczyła decyzja arbitra, który nie uznał gola dla PAOK-u. Zdaniem sędziego, piłkarz znajdujący się na pozycji spalonej utrudniał interwencję bramkarzowi AEK.

Ze względu na ten incydent spotkanie zostało anulowane. W tabeli ligi greckiej prowadzi AEK Ateny z 5 punktami przewagi na trzecim PAOK-iem. Drugą lokatę ze stratą 4 "oczek" do lidera zajmuje Olympiakos Pireus.

RadioZET.pl/KS

Oceń
Tagi