Olympique Lyon - FC Barcelona 19.02.2019 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać, o której? [ONLINE, TV]

Weronika Domoradzka
18.02.2019 12:10
Olympique Lyon - FC Barcelona 19.02.2019 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać, o której? [ONLINE, TV]

Gdzie obejrzeć mecz Olympique Lyon - FC Barcelona, który zostanie rozegrany 19.02? Będzie to kolejne spotkanie w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć mecz Olympique Lyon - FC Barcelona? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące zbliżającego się spotkania Champions League.

Mecz Lyon - Barcelona na żywo 19.02.2019. Gdzie obejrzeć mecz 1/8 Ligi Mistrzów? O której godzinie rozpocznie się transmisja w TV? Gdzie obejrzymy mecz wicemistrza Francji z mistrzem Hiszpanii? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

>> Liga Mistrzów 2019: Terminarz [DATY, PARY, ĆWIERĆFINAŁ, PÓŁFINAŁ, FINAŁ]

Lyon - Barcelona na żywo 19.02.2019: TRANSMISJA - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

Mecz Olympique Lyon - FC Barcelona 19 lutego pokaże kanał Polsat Premium 2. Polsat jest jedyną polską stacją telewizyjną, która nabyła prawa do transmisji Ligi Mistrzów i Ligi Europy na trzy kolejne sezony. Mecze są transmitowane na kanale Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz czterech kanałach PPV. Polsat pokazuje jednocześnie wszystkie mecze Ligi Mistrzów, które odbywają się jednego dnia, co oznacza, że widz będzie mógł wybrać do oglądania na żywo dowolne spotkanie.

>> Transmisja Ligi Mistrzów w Polsat Sport Premium - Jak oglądać?

Olympique Lyon - FC Barcelona 19.02.2019 ONLINE. O której jest mecz?

Mecz Lyonu z Barceloną kibice będą mogli również obejrzeć w internecie. Legalny dostęp do transmisji zapewnia m.in. platforma VOD Ipla, na której można wykupić roczny dostęp do meczów Ligi Mistrzów. Spotkanie Lyonu z Barceloną to kolejne spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów. Mecz zostanie rozegrany na Stadion Parc Olympique Lyonnais. Arbiter rozpocznie spotkanie o godzinie 21. Rewanżowe spotkanie obu drużyn rozpocznie się o 13 marca o godz. 21. 

>> Barcelona potwierdziła wielki transfer. Zapłaci prawie 90 mln euro

RadioZET.pl/livescore.pl/PZ