Skandaliczna sesja z nowymi koszulkami reprezentacji Polski [ZDJĘCIA]

Krzysztof Sobczak
21.03.2018 19:01
Kamil Grosicki
fot. PAP/EPA

W środę zaprezentowano nowe koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski. Przygotowała je firma Nike i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie kompromitująca sesja z nowymi trykotami w roli głównej.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się ta sesja?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Blokowisko, sklep spożywczy i wydma - w takiej scenerii zrealizowano sesję zdjęciową. Modele ubrani byli w nowe stroje reprezentacji Polski, ale także m.in. w klapki.

Zobacz także

Najwięcej kontrowersji wzbudził jednak sposób noszenia trykotu przez jednego z modeli. Mężczyzna stoi tyłem, a koszulka, a co za tym idzie godło państwowe, zwisa mu... zza spodenek.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

"Czy to nie jest słaby mem?", "szczyt żenady", "zdjęcia z Polskim Godłem na d**** modela są skandalem" - można wyczytać w komentarzach. Znaleźli się jednak tacy, którzy doceniają poczucie humoru stylistów, a nawet tacy, którzy zwracają uwagę, że... właśnie tak wygląda polska moda kibicowska.

Polska - Nigeria: Debiut nowych koszulek

Pierwszy mecz w nowych koszulkach biało-czerwoni rozegrają w najbliższy piątek. 23 marca we Wrocławiu podopieczni Adama Nawałki zmierzą się z Nigerią. Cztery dni później ich rywalem będzie Korea Południowa. Oba spotkania są pierwszym tegorocznymi testami przed mistrzostwami świata w Rosji.

RadioZET.pl/KS