Oceń
PZPN zaprezentował nowy model koszulek reprezentacji Polski. Kadra Jerzego Brzęczka wystąpi w nowych trykotach już w pierwszych meczach Ligi Narodów. W tych strojach biało-czerwoni będą grać również na przyszłorocznych mistrzostwach Europy.
Reprezentacja Polski już w piątek, 4 września w meczu z Holandią pokaże się w nowych kadrowych koszulkach. W domowym trykocie godło zostało umieszczone w centralnej części stroju, w prawej górnej części znajduje się numer zawodnika, a po lewej logo sponsora. Natomiast komplet wyjazdowy - czerwony, to koszulka z białym kołnierzykiem.
Nowe koszulki reprezentacji Polski: Kosmiczna cena za trykot
Koszulki reprezentacji Polski nawiązują do czasów, w których polski futbol osiągał największe sukcesy, czyli do lat 70. i 80.
- Wierzymy, że będzie inspirować naszych zawodników do kolejnych, wielkich zwycięstw – czytamy na stronie laczynaspilka.pl.
Chociaż nowy model koszulek reprezentacji Polski może spodobać się kibicom, tak ich cena już niekoniecznie. Meczowy trykot ma kosztować 569 zł, a replika 379 zł.
RadioZET.pl/laczynaspilka.pl
Oceń artykuł
