Norwich - Man Utd: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać ćwierćfinał Pucharu Anglii?

27.06.2020 18:30
Norwich - Man Utd

Norwich City - Manchester United live: Transmisja TV i online ćwierćfinałowego meczu Pucharu Anglii. Gdzie obejrzeć mecz Norwich - Man Utd na żywo? Stream online do meczu FA Cup. Sprawdź, gdzie i na jakim kanale oglądać transmisję meczu Norwich City - Manchester United!!

Po prawie czteromiesięcznej przerwie rozgrywane będą mecze w Pucharze Anglii. W najlepszej ósemce FA Cup są już wyłącznie drużyny z ekstraklasy.

Ostatnie spotkanie angielskiego turnieju – przed wybuchem pandemii koronawirusa – odbyło się 5 marca. Wówczas w 1/8 finału Manchester United wygrał na wyjeździe z występującym w drugiej dywizji Derby County 3:0. W kolejnej rundzie w sobotę zmierzy się z Norwich City.

W ostatnim występie w Premier League Manchester United pokonał Sheffield United 3:0, a wszystkie gole zdobył Francuz Anthony Martial. W mediach podkreślono, że to pierwszy ligowy hat-trick w ekipie "Czerwonych Diabłów" od wiosny 2013 roku. Trzy razy na listę strzelców wpisał się wtedy Holender Robin van Persie.

- Momentami graliśmy fantastyczny futbol. Rozegraliśmy bardzo dobrą drugą połowę – przyznał norweski trener ManU Ole Gunnar Solskjaer.

Jeśli w 1/4 finału po 90 minutach nie będzie zwycięzcy, sędzia zarządzi dogrywkę i ewentualnie rzuty karne.

Półfinały mają się odbyć 18-19 lipca, a finał 1 sierpnia.

Mecz Norwich City - Manchester United odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godzinie 18:30 na stadionie Carrow Road. Transmisja TV tego spotkana na Eleven Sports 1, zaś online na sport.radiozet.pl. Wynik online na żywo na sport.radiozet.pl.