Zamknij

Znamy dokładne menu w restauracji Lewandowskiego. Ceny zwalają z nóg

11.10.2021 16:51
Nine's
fot. Facebook/Nine's

Nine's - MENU, CENY: Robert Lewandowski otworzył tydzień temu wraz ze wspólnikami restaurację w Warszawie - Nine's. Niedługo po jej otwarciu do sieci trafiło dokładne menu oraz cennik potraw i napojów, jakie można zamówić w knajpie napastnika Bayernu Monachium. Ceny niektórych z nich potrafią zwalić z nóg.

  1. Znamy dokładne menu w restauracji Lewandowskiego. Ceny zwalają z nóg
  2. Nine's: Jakie są ceny? Jak wygląda menu?

Robert Lewandowski jest jednym z trzech współwłaścicieli Nine's. Prócz napastnika Bayernu Monachium udziały w restauracji posiadają jeszcze Jerzy Krzanowski i Jacek Trybuchowski. Knajpa została otwarta w poniedziałek, 5 października tego roku.

Nine's posiada aż cztery poziomy. Najniżej położony jest tzw. Sports Bar, na drugim i trzecim poziomie jest restauracja, zaś na czwartym tzw. Fan Zone - miejsce z prawdziwą trybuną i wielkim telebimem.

Znamy dokładne menu w restauracji Lewandowskiego. Ceny zwalają z nóg

Największym hitem lokalu wydają się być bawarskie precle w kształcie numeru "9". Na terenie knajpy mieści się specjalny pretzel bar, gdzie można zamawiać je w wielu wersjach. Podstawowa kosztuje 10,90 zł, jednak przekąskę można zamówić również w bogatszych wariacjach. Najbardziej okazałą, a zarazem najdroższą z nich jest Hat Trick Pretzel Pizza - trzy mini pizze z neapolitańskiego ciasta preclowego. Koszt takiego dania to 41,90 zł.

Z innych przystawek, już na terenie samej restauracji, można wybrać m.in. skrzydełka z kurczaka za 27,90 zł czy amerykańskie burgery w przedziale cenowym od 37,90 do 44,90 zł.

Nine's: Jakie są ceny? Jak wygląda menu?

Dania główne w Nine's nazwano "Main Goals", gdzie oprócz elementów kuchni polskiej, najwięcej pozycji zajmują kuchnia amerykańska i azjatycka. Schabowego z kością zjemy za 39,90 zł, żeberka i stek za kolejno 59,90 zł i 39,90 zł, zaś zielone curry z krewetkami czy koftę za 47,90 zł.

W lokalu znajduje się też tzw. Almond Bar, gdzie serwowane jest świeżo wyciskane mleko migdałowe.

RadioZET.pl