Zamknij

Nikolaos Tsoumanis nie żyje. 31-latek został znaleziony w swoim aucie

05.10.2021 18:48

Nikolaos Tsoumanis nie żyje. Ciało greckiego piłkarza zostało znalezione w jego samochodzie. Policja próbuje ustalić przyczynę śmierci zawodnika.

Nikolaos Tsoumanis
fot. Shutterstock

Nikolaos Tsoumanis zaginął na początku tygodnia. Jego rodzina zgłosiła sprawę na policji, a ci rozpoczęli poszukiwania piłkarza. We wtorek nad ranem funkcjonariusze natknęli się na pojazd w porcie w Kalamarii. W środku znaleźli ciało 31-latka, które znajdowało się w stanie agonalnym.

Tsoumanis miał związane ręce za plecami. Mimo błyskawicznej reakcji i przetransportowania go do szpitala zawodnik zmarł. Lekarz sądowy, który znalazł się na miejscu zdarzenia, wyjaśnił, że najprawdopodobniej gracz został uduszony.

Nikolaos Tsoumanis nie żyje

Policjanci badają różne wersje. Jedną z nich jest zabójstwo, ale mundurowi nie wykluczają, że Grek mógł odebrać sobie życie. Jak donosi "Marca", Nikolaos Tsoumanis w ostatnim czasie miał wyznać swojemu przyjacielowi, że zmaga się z problemami finansowymi i ma myśli samobójcze.

Nikolaos Tsoumanis większą część swojej kariery spędził na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Grecji. Grał w takich klubach jak: AO Xanthi, Aris Saloniki czy AOK Kerkira. Od połowy września reprezentował barwy trzecioligowego Makedonikos Neapolis.

RadioZET.pl