Niecodzienna sytuacja po treningu Polaków

Maciej Walasek
22.03.2018 21:28
Robert Lewandowski
fot. PAP

Gdy Polacy skończyli czwartkowy trening na stadionie we Wrocławiu, Robert Lewandowski został zatrzymany przez piłkarzy z Nigerii. Zawodnicy chcieli wykorzystać okazję i zrobić sobie zdjęcie z kapitanem reprezentacji Polski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W czwartek odbyły się treningi reprezentacji Polski i Nigerii, które zmierzą się ze sobą w piątkowym meczu towarzyskim. Jako pierwsi na murawie pojawili się podopieczni Adama Nawałki, ale kiedy wszyscy zaczęli schodzić z murawy, Robert Lewandowski został zatrzymany przez zespół gości. Nigeryjczycy doskonale wiedzą, że kapitan reprezentacji Polski jest gwiazdą światowego formatu, dlatego postanowili wykorzystać okazję i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Zobacz także

- Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników świata. W ostatniej kolejce mało grał z Lipskiem, jest wypoczęty i będzie w dobrej formie. To poważny test dla naszej obrony – mówił selekcjoner Nigerii Gernot Rohr.

Chociaż Adam Nawałka nie podał jeszcze wyjściowej jedenastki na piątkowy mecz, na pewno we Wrocławiu na murawę nie wyjdą Bartosz Bereszyński i Sławomir Peszko. Ważą się również losy Macieja Rybusa, który walczy z przeziębieniem.

Spotkanie Polska – Nigeria odbędzie się w piątek o godzinie 20:45.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE

Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski

Z Nigerią i Koreą Płd. Adam Nawałka przetestuje wszystkich bramkarzy

RadioZET.pl/MW