Zamknij

Skandaliczny faul byłej gwiazdy futbolu. Grozi mu surowa kara [WIDEO]

12.05.2022 07:30
Brutalny atak Hulka
fot. Twitter screen/Sam Street

Do niewytłumaczalnego faulu doszło podczas meczu w lidze brazylijskiej. Hulk, była gwiazda m.in. FC Porto nie wytrzymał i... brutalnie kopnął przeciwnika w krocze. Za swoje zachowanie może zostać surowo ukarany.

Hulk jest w ostatnim czasie w Brazylii na ustach wszystkich. Najpierw uwagę mediów przykuł fakt, że piłkarz po raz czwarty został ojcem Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego nowa partnerka - Camila Angelo to siostrzenica jego byłej żony.

Tym razem znowu głośno zrobiło się o byłym skrzydłowym Zenitu Sankt Petersburg. Jednak nie przez jego fantastyczne popisy na boisku, a ze względu na skandaliczny faul podczas meczu Atletico Mineiro z Coritibą FBC (2:2).

Brutalny faul Hulka na przeciwnika [WIDEO]

W 77. minucie jeden z przeciwników odebrał 35-latkowi piłkę. Hulk nie wytrzymał i z niewytłumaczalnych powodów kopnął swojego rywala w... krocze. Sędzia za to zachowanie pokazał tylko żółtą kartkę, a w całej Brazylii są oburzeni decyzją arbitra.

Sprawie przyjrzy się Sąd ds. Sportowych. Zawodnika może czekać kara za "przemoc fizyczną" na boisku. "Mundo Deportivo" przekazało, że Hulk może być zawieszony od 4 do 12 meczów.

RadioZET.pl