Zamknij

Skandaliczne zachowanie podczas meczu. Trener zaatakował kobietę

11.04.2022 19:38
Rafael Soriano
fot. Twitter screen/Deporte Total

Kibice w Brazylii byli świadkami koszmarnych scen. Podczas spotkania trener Rafael Soriano nie wytrzymał i uderzył głową sędzię Marcielly Netto. Klub już podjął stanowcze kroki.

W zeszłą niedzielę Desportivo Ferroviaria mierzyło się na wyjeździe z Nova Venecia. Ostatecznie goście przegrali 1:3 i odpadli z półfinału Campeonato Capixaba, jednak o tym starciu jest głośno z innego powodu. 

W 57. minucie przyjezdni mieli ogromne pretensje do decyzji arbitra. Trenerowi Desportivo Ferroviaria Rafaelowi Soriano puściły nerwy, przez co wtargnął na boisko wraz ze swoimi podopiecznymi i domagał się wyjaśnień od Arthur Gomes Rabelo.

Karygodne zachowanie Soriano

Szkoleniowiec Desportivo miał też ogromne zastrzeżenia do pracy sędzi liniowej. Soriano wściekle krzyczał do Marcielly Netto, a chwilę potem uderzył ją głową w twarz. Sędzia natychmiastowo zareagował i "nagrodził" trenera przyjezdnych czerwoną kartką. Doszło także do szamotaniny, musiała interweniować ochrona.

Desportivo już zwolniło Soriano za jego zachowanie. "Odrzucamy wszelkie formy przemocy fizycznej, moralnej, werbalnej czy emocjonalnej wobec kobiet. Jesteśmy solidarni z sędzią Marcielly Netto i podejmiemy stosowne kroki" - zakomunikował klub.

RadioZET.pl/Deporte Total