Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nietypowe skutki derbów Manchesteru. Kibic przegrał własną... żonę [ZDJĘCIE]

10.04.2018 15:04
sport

Manchester City mógł w sobotę zapewnić sobie tytuł mistrza Anglii, ale przegrał derbowe starcie z Manchesterem United 2:3. Dla jednego z kibiców stawką spotkania nie były trzy punkty, ale... jego własna żona.

David Silva w derbach Manchesteru fot. PAP/EPA

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Derby Manchesteru są jednym z najważniejszych spotkań w sezonie Premier League. W bieżącej kampanii obie ekipy przewodzą stawce, ale to City zmierza po tytuł. Niemniej podopieczni Jose Mourinho sprawili swoim fanom miły prezent i w sobotę ograli faworyzowanych "Obywateli" 2:3.

Zakład o żonę

Na nietypowy pomysł urozmaicenia sobie oglądania meczu wpadło dwóch Tanzańczyków. Amani Stanley założył się ze swoim przyjacielem Tony'm Shillą, że w tym spotkaniu City zapewni sobie tytuł mistrzowski. Stawką była... żona Amaniego.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

"Niniejszym obiecuję oddać na cały tydzień żonę mojemu przyjacielowi Tony'emu Shilla, jeśli Manchester City nie zapewni sobie mistrzostwa w meczu przeciw Manchesterowi United. Jestem zdrowy na umyśle i nie zostałem do tego zmuszony" - czytamy w spisanym na kartce papieru zakładzie. Pod zakładem podpisali się obaj mężczyźni oraz świadek.

Do przerwy Manchester City prowadził z United 2:0, ale w drugiej połowie stracił trzy gole i poniósł drugą porażkę w tym sezonie. Nie wiadomo, jak potoczyły się losy żony Amaniego. Z naszej strony dodamy tylko: nie róbcie tego w domu.

RadioZET.pl/standardmedia/KS

Oceń