Nietypowe skutki derbów Manchesteru. Kibic przegrał własną... żonę [ZDJĘCIE]

10.04.2018 15:04

Manchester City mógł w sobotę zapewnić sobie tytuł mistrza Anglii, ale przegrał derbowe starcie z Manchesterem United 2:3. Dla jednego z kibiców stawką spotkania nie były trzy punkty, ale... jego własna żona.

David Silva w derbach Manchesteru fot. PAP/EPA

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Derby Manchesteru są jednym z najważniejszych spotkań w sezonie Premier League. W bieżącej kampanii obie ekipy przewodzą stawce, ale to City zmierza po tytuł. Niemniej podopieczni Jose Mourinho sprawili swoim fanom miły prezent i w sobotę ograli faworyzowanych "Obywateli" 2:3.

Zakład o żonę

Na nietypowy pomysł urozmaicenia sobie oglądania meczu wpadło dwóch Tanzańczyków. Amani Stanley założył się ze swoim przyjacielem Tony'm Shillą, że w tym spotkaniu City zapewni sobie tytuł mistrzowski. Stawką była... żona Amaniego.

"Niniejszym obiecuję oddać na cały tydzień żonę mojemu przyjacielowi Tony'emu Shilla, jeśli Manchester City nie zapewni sobie mistrzostwa w meczu przeciw Manchesterowi United. Jestem zdrowy na umyśle i nie zostałem do tego zmuszony" - czytamy w spisanym na kartce papieru zakładzie. Pod zakładem podpisali się obaj mężczyźni oraz świadek.

Do przerwy Manchester City prowadził z United 2:0, ale w drugiej połowie stracił trzy gole i poniósł drugą porażkę w tym sezonie. Nie wiadomo, jak potoczyły się losy żony Amaniego. Z naszej strony dodamy tylko: nie róbcie tego w domu.