Niemcy - Holandia na żywo. Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Andreas Nicolaides
19.11.2018 13:48
Niemcy - Holandia
fot. PAP/EPA

Mecz Niemcy - Holandia na żywo: Sprawdź, gdzie obejrzeć spotkanie Ligi Narodów, które będzie niezwykle ważne dla obu reprezentacji. Transmisja w TV i online w internecie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Niemcy nie mają już szans na awans do Final Four, a nawet utrzymanie się w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Wciąż gra jednak o rozstawienie w losowaniu eliminacji Euro 2020. Holandia natomiast po ostatnim zwycięstwie 2:0 z Francją ma realne szanse na grę w turnieju finałowym. Aby tak się stało, musi z Niemcami przynajmniej zremisować.

Liga Narodów: Niemcy - Holandia, mecz na żywo

Nasi zachodni sąsiedzi mają w pamięci pierwszy mecz z "Oranje", który zakończył się sensacyjnym zwycięstwem Holandii 3:0. Wcześniej de Ligt i spółka przegrali z Francją 1:2, a ostatnio pokonali "Trójkolorowych" 2:0.

Niemcy natomiast, poza bolesną porażką z Holandią, zremisowali i przegrali z Francuzami. W trzech meczach nie odnieśli ani jednego zwycięstwa i zdobyli tylko jedną bramkę.

Niemcy - Holandia live. Relacja online w internecie

Mecz Niemcy - Holandia na żywo w poniedziałek o godz. 20.45. Transmisja w Polsacie Sport, online w internecie w ipla.tv.

RadioZET.pl/AN