Zamknij

Nagła śmierć piłkarza Znicza Pruszków. Nie żyje 13-latek

18.12.2021 09:52

Nie żyje piłkarz Znicza Pruszków. Karol Setniewski nagle trafił do szpitala, w którym zmarł. Na tę chwilę nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 13-latka.

nie żyje piłarz Znicza Pruszków
fot. Znicz Pruszków/Facebook

Karol Setniewski nie żyje. O śmierci młodego piłkarza poinformował Marek Wawrzynowski z portalu WP Sportowe Fakty. Nastolatek w nocy z czwartku na piątek trafił do szpitala po meczu rocznika 2008, gdzie Znicz Pruszków grał z Legią Warszawa. Po zakończeniu spotkania zawodnik narzekał na ból głowy. Chłopak trafił do szpitala, w którym wykonano badania tomografem, wykazując obrzęk mózgu.

Niestety, operacja nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, a Karol nie wybudził się ze śpiączki. Ostatecznie odłączono go od aparatury podtrzymującej życie.

Nie żyje piłkarz Znicza Pruszków

- Straciliśmy Przyjaciela. Karol „Seta” Setniewski, lat 13. Najlepszy w roczniku 2008, najlepszy w szkole, kapitan drużyny, reprezentant kadry Mazowsza. Młody, odważny, radosny, z planami na przyszłość. Pełen pasji, radości i optymizmu. Minionej nocy odszedł od nas i dołączył do drużyny Aniołów i tam na wiecznie zielonych boiskach będzie teraz rozgrywał najlepsze mecze… - napisał klub na Facebooku.

Karol Setniewski był wychowankiem Znicza Pruszków, występującym na pozycji środkowego pomocnika. Był też poważnym kandydatem do Akademii Legii Warszawa.

RadioZET.pl