Zamknij

Były prezydent Francji wyrzucony z Camp Nou. Bo krzyczał...

Krzysztof Sobczak
10.03.2017 16:42
Nicolas Sarkozy
fot. Twitter

Były prezydent Francji Nicolas Sarkozy został wyproszony z trybun Camp Nou w trakcie spotkania Ligi Mistrzów Barcelona - PSG. Polityk dał się ponieść emocjom i krzyczał... "Hala Madrid".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O sprawie informuje Radio Catalunya. Sarkozy jest zdeklarowanym kibicem paryskiej drużyny, dlatego też został zaproszony przez przedstawicieli klubu do loży honorowej na rewanżowy mecz Champions League z "Dumą Katalonii". Polityk bardzo ekspresyjnie zareagował na trafienie Edinsona Cavaniego na 1:3, czym zdenerwował miejscowych fanów. Na zaczepki nie pozostał bierny i wykrzyczał w ich stronę... "Hala Madryt", okrzyk, który jest znakiem rozpoznawczym kibiców największego wroga Barcelony, Realu Madryt.

Zobacz także

Aby nie zaogniać sytuacji, ochrona na kilkanaście minut wyprosiła byłego prezydenta Francji z trybun. Sarkozy powrócił na końcówkę przy stanie 4:1, a ostatecznie gospodarze odrobili aż cztery gole straty, wygrali 6:1 i awansowali do ćwierćfinału rozgrywek.

Otoczenie Sarkozy'ego dementuje te doniesienia, a media śmieją się, że do takiego zdarzenia zwyczajnie nie miało prawa dojść, gdyż była głowa państwa... nie zna języków obcych.

RadioZET.pl/realmadryt.pl/20minutos/KS