Zamknij

"Jaramy!". Nicola Zalewski przyłapany na imprezie

08.10.2021 16:30
Nicola Zalewski
fot. Twitter/screen

Nicola Zalewski może mieć poważne problemy w związku z nagraniem, które pojawiło się w sieci i natychmiast znalazło się pod obserwacją włoskich mediów. Młody pomocnik reprezentacji Polski i AS Romy był namawiany do "jarania" tajemniczej substancji. Narkotyku? Tego nie wiadomo.

Nicola Zalewski przeżywa ostatnio trudne chwile. We wrześniu wprawdzie zadebiutował w reprezentacji Polski, ale trzy tygodnie później dowiedział się o śmierci swojego taty i największego fana Krzysztofa Zalewskiego. Młody zawodnik może liczyć na wsparcie m.in. trenera Romy Jose Mourinho, ale sam również musi sobie z tym poradzić. Ostatnio postanowił odreagować na imprezie. I teraz może mieć poważne problemy.

Na nagraniu widać, jak jeden z jego kolegów namawia go do spróbowania tajemniczej substancji. - Mourinho, dzisiaj jaramy, robimy to! Mówię prawdę, dziś ten gość to zrobi - krzyczał znajomy zawodnika na kręconym przez siebie filmiku.

Nicola Zalewski namawiany do "wdychania" [WIDEO]

Nagranie trafiło do sieci. Szybko z niej zniknęło, ale internauci zdążyli zrobić kopie i - jak można się było tego spodziewać - szybko objęły one media społecznościowe. Dotarły również do mediów tradycyjnych, w tym do "La Gazzetta dello Sport" i "Corriere della Sera", a te zamierzają dogłębnie zbadać sprawę.

Całą sytuację krótko dla Sport.pl skomentował Giovanni Ferro, agent reprezentanta Polski. - To nonsens. Niestety media nie mają nic do roboty poza pisaniem takich newsów. Roma rozumie całą sytuację i raczej nie ukarze Nicoli - powiedział. 

RadioZET.pl/Twitter, TVP Sport, sport.pl