Zamknij

Neymar w koszulce Barcelony. Sponsor błyskawicznie skasował post [FOTO]

30.08.2019 20:13
Neymar

Neymar i jego powrót do Barcelony wydaje się być na ostatniej prostej. Firma Gaga Milano, która jest mocno związana z Brazylijczykiem wstawiła na swoim profilu zdjęcie 27-latka w koszulce Dumy Katalonii. Post szybko został usunięty, ale fotografia z piłkarzem zdążyła obiec sieć.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Neymar od dłuższego czasu chce wrócić do Barcelony. Piłkarz m.in. przedłużył sobie wakacje i nie stawił się na pierwszym treningu Paris Saint-Germain. Wobec jego zachowania, władze paryskiego klubu rozpoczęły proces jak najszybszego pozbycia się zawodnika. Niemniej jednak paryżanie żądali zbyt wysokiej ceny, a ich negocjacje z mistrzami Hiszpanii długo nie przynosiły pożądanego efektu. PSG chciało za Neymara 130 milionów euro oraz trzech piłkarzy: Dembelego, Rakiticia i Todibo, na co nie chciała zgodzić się Barcelona.

Sytuacja najprawdopodobniej uległa zmianie, ponieważ firma Gaga Milano, która jest mocno związana z 27-latkiem opublikowała w internecie post, gdzie na zdjęciu widać Brazylijczyka ubranego w najnowszy trykot zespołu.

Bez tytułu
fot. screen

Chociaż fotografia szybko zniknęła, w sieci nic nie ginie. Internauci zrobili screeny posta, które obiegły świat. Wydaje się, że oficjalne ogłoszenie tej wiadomości jest tylko kwestią czasu.

RadioZET.pl/meczyki.pl/MW