Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Neymar pojawił się na zgrupowaniu z nową zabawką: Brazylijczyk wydał krocie [FOTO]

30.05.2019 13:29
sport

Neymar dotarł na zgrupowanie reprezentacji Brazylii swoim nowym śmigłowcem. Maszyna została okrzyknięta „helikopterem Batmana”.

Neymar fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Neymar pojawił się na zgrupowaniu Brazylii, która przygotowuje się do Copa America. Piłkarz PSG z przytupem pojawił się w drużynie, ponieważ na miejsce dotarł swoją nową „zabawką” – śmigłowcem wyprodukowanym przez firmę Airbus, nazwanym „Helikopterem Batmana”. Skąd wzięła się nazwa? Wszystko przez kruczoczarny kolor i logo nietoperza znajdujące się na fotelach. Ponadto na maszynie nie mogło zabraknąć inicjałów 27-latka.

EN_01378090_0928 fot. AP/Associated Press/East News

Neymar: Kosmiczna cena śmigłowca

Airbus podaje, że śmigłowiec powstał do użytku dla służby medycznej i prywatnych użytkowników. Na pokładzie może przebywać dziesięć osób. W takich modelach latają już członkowie bostońskiej i kanadyjskiej policji. Łączny koszt helikoptera wyceniono na 13 mln euro, czyli blisko 56 mln zł. Poza tą maszyną, Brazylijczyk jest właścicielem prywatnego samolotu wartego 12 mln euro.

Zgrupowanie zaczęło się pechowo dla Neymara. W środę zawodnik doznał urazu kolana, jednak według lekarzy, kontuzja nie jest poważna.

RadioZET.pl/eurosport.tvn24.pl/MW

Oceń
Tagi