Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ciąg dalszy sprawy rzekomego gwałtu Neymara. Wyciekło nagranie z hotelu [WIDEO]

06.06.2019 10:42
sport

Nie milkną echa głośnego oskarżenia Neymara o gwałt przez brazylijską modelkę Nagilę Trindade. W sieci pojawiło się nagranie z pokoju hotelowego, na którym widać i słychać m.in. prowokacyjne zachowanie kobiety. Według jej słów, to następstwa zdarzeń z dnia poprzedniego.

Neymar z Nagilą Trindade fot. Instagram/screen

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wideo pojawiło się m.in. na koncie Nagili Trindade na Instagramie, ale nie jest ono zweryfikowane i trudno orzec, czy jest ono prawdziwe. Można je odnaleźć również na Twitterze w nieco dłuższej wersji.

Neymar i Nagila Trindade - WIDEO z hotelu

Na nagraniu słychać wymianę zdań pomiędzy gwiazdorem PSG a kobietą. Neymar przyznał, że zapomniał prezerwatyw i zapytał, czy mogą uprawiać seks bez nich. Następnie Trindade uderza reprezentanta "Canarinhos", po czym wywiązuje się krótki dialog.

- Nie, nie, nie, nie, nie. Nie bij mnie. Nie lubię tego - powiedział Neymar.
- Nie? Uderzysz mnie, prawda? - zapytała kobieta.
- Nie - odpowiedział.
- Nie? - zapytała jeszcze raz.

W końcu Nagila wstaje, ponownie, tym razem kilkukrotnie uderza zawodnika i rzuca w niego najprawdopodobniej kubkiem. Wywiązuje się kolejna "rozmowa".

- Wiesz, czemu Cię uderzyłam? Wiesz czemu? Wiesz? - pytała.
- Nie.
- Wczoraj Ty zaatakowałeś mnie i zostawiłeś mnie tu samą.

W tym momencie nagranie się kończy. Nie wiadomo, co działo się wcześniej i później.

Neymar zaprzecza oskarżeniom, a na dowód opublikował w sieci intymne zdjęcia oraz wiadomości wymieniane z Nagilą Trindade.

Neymar oskarżony o gwałt

Do rzekomego gwałtu miało dojść 15 maja w Paryżu. Brazylijczyk na własny koszt zaprosił na randkę do Francji modelkę poznaną na Instagramie. Z jej relacji wynikało, że gwiazdor PSG przyszedł do jej hotelowego pokoju już w dniu przyjazdu, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Jak napisano w raporcie policyjnym, po kilku chwilach "rozmowy i wymiany czułości Neymar stał się agresywny i przemocą, wbrew woli ofiary, zmusił ją do odbycia stosunku".

RadioZET.pl/sport.pl/Instagram/KS

Oceń
Tagi