Zamknij

Ciąg dalszy sprawy rzekomego gwałtu Neymara. Wyciekło nagranie z hotelu [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
06.06.2019 10:42
Neymar z Nagilą Trindade
fot. Instagram/screen

Nie milkną echa głośnego oskarżenia Neymara o gwałt przez brazylijską modelkę Nagilę Trindade. W sieci pojawiło się nagranie z pokoju hotelowego, na którym widać i słychać m.in. prowokacyjne zachowanie kobiety. Według jej słów, to następstwa zdarzeń z dnia poprzedniego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wideo pojawiło się m.in. na koncie Nagili Trindade na Instagramie, ale nie jest ono zweryfikowane i trudno orzec, czy jest ono prawdziwe. Można je odnaleźć również na Twitterze w nieco dłuższej wersji.

Zobacz także

Neymar i Nagila Trindade - WIDEO z hotelu

Na nagraniu słychać wymianę zdań pomiędzy gwiazdorem PSG a kobietą. Neymar przyznał, że zapomniał prezerwatyw i zapytał, czy mogą uprawiać seks bez nich. Następnie Trindade uderza reprezentanta "Canarinhos", po czym wywiązuje się krótki dialog.

- Nie, nie, nie, nie, nie. Nie bij mnie. Nie lubię tego - powiedział Neymar.
- Nie? Uderzysz mnie, prawda? - zapytała kobieta.
- Nie - odpowiedział.
- Nie? - zapytała jeszcze raz.

W końcu Nagila wstaje, ponownie, tym razem kilkukrotnie uderza zawodnika i rzuca w niego najprawdopodobniej kubkiem. Wywiązuje się kolejna "rozmowa".

- Wiesz, czemu Cię uderzyłam? Wiesz czemu? Wiesz? - pytała.
- Nie.
- Wczoraj Ty zaatakowałeś mnie i zostawiłeś mnie tu samą.

W tym momencie nagranie się kończy. Nie wiadomo, co działo się wcześniej i później.

Neymar zaprzecza oskarżeniom, a na dowód opublikował w sieci intymne zdjęcia oraz wiadomości wymieniane z Nagilą Trindade.

Neymar oskarżony o gwałt

Do rzekomego gwałtu miało dojść 15 maja w Paryżu. Brazylijczyk na własny koszt zaprosił na randkę do Francji modelkę poznaną na Instagramie. Z jej relacji wynikało, że gwiazdor PSG przyszedł do jej hotelowego pokoju już w dniu przyjazdu, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Jak napisano w raporcie policyjnym, po kilku chwilach "rozmowy i wymiany czułości Neymar stał się agresywny i przemocą, wbrew woli ofiary, zmusił ją do odbycia stosunku".

RadioZET.pl/sport.pl/Instagram/KS