Neymar ma dość PSG, a PSG Neymara. Wiadomo, do kiedy ta sprawa się zakończy

Krzysztof Sobczak
01.08.2019 16:34
Neymar nie chce już grać w PSG
fot. NICOLAS TUCAT/AFP/East News

Neymar zapowiedział, że już nigdy nie założy koszulki Paris Saint-Germain. W odpowiedzi - zdaniem mediów - miał usłyszeć, że kwestia ewentualnego transferu bądź pozostania Brazylijczyka w tym klubie rozstrzygnie się do 10 sierpnia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

PSG 11 sierpnia meczem z Nimes rozpocznie sezon 2019/2020, w którym będzie broniło tytułu mistrza Francji, a także zrobi kolejne podejście do wygrania Ligi Mistrzów. Neymar swoim zachowaniem burzy spokój w tej ekipie, dlatego włodarze chcą jak najszybciej zakończyć tę sprawę. Ale nie za wszelką cenę. Mówi się, że paryżanie od zainteresowanych klubów, wśród których mają być m.in. Barcelona, Juventus i Arsenal, żądają ok. 200 mln euro.

Neymar nie chce już grać w koszulce PSG

Tymczasem kataloński "Sport" przekazał, że przebywający obecnie z drużyną na zgrupowaniu w Chinach Neymar, który wciąż leczy kontuzję stawu skokowego, wyznał, że już nigdy nie założy koszulki PSG i nie zamierza grać w tym klubie. Swoim zachowaniem chce z kolei wymusić na władzach mistrza Francji zgodę na odejście, a przede wszystkim obniżenie ceny.

"Mundo Deportivo" poinformowało z kolei, że PSG traci cierpliwość do swojego gwiazdora i chce temat zamknąć do 10 sierpnia. Jeśli Brazylijczyk miałby trafić do Anglii, kwestia jego transferu musiałaby się rozstrzygnąć do 8 sierpnia, bo wtedy na Wyspach zamyka się okno transferowe.

RadioZET.pl/Mundo Deportivo/Sport/Sportowe Fakty/KS