Zamknij

Neymar nie stawił się na badaniach w PSG. Klub wydał oświadczenie

Krzysztof Sobczak
08.07.2019 20:36
Neymar nie stawił się na badanich w PSG
fot. AP/Associated Press/East News

Neymar zlekceważył zalecenia Paris Saint-Germain i nie stawił się na przedsezonowych badaniach. Francuski klub zapowiedział wyciągnięciem konsekwencji względem Brazylijczyka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Piłkarz nie pojawił się w uzgodnionym miejscu i czasie bez wcześniejszego uprzedzenia klubu, który ubolewa nad zaistniałą sytuacją i wyciągnie z niej konsekwencje" - czytamy w oświadczeniu na stronie mistrza Francji.

Pozostali zawodnicy, w tym nowi jak Ander Herrera, w poniedziałek przeszli testy i badania przed sezonem 2019/2020.

Ojciec Neymara o powodach nieobecności syna

Do sprawy odniósł się już ojciec piłkarza, który stwierdził, że Neymar nie mógł stawić się w klubie ze względu na obowiązki związane z działalnością charytatywną. Spotkanie miało być umówione od roku, a PSG... miało o wszystkim wiedzieć.

W ostatnich tygodniach Neymar przebywał w Brazylii, gdzie jego koledzy z drużyny narodowej walczyli w Copa America. "Canarinhos", bez kontuzjowanego gwiazdora PSG, zdobyli trofeum pokonując w finale Peru 3:1.

Neymar odejdzie z PSG do Barcelony?

Wszystko wskazuje na to, że latem Neymar opuści Paris Saint-Germain. Piłkarz jest niezadowolony z pobytu w Paryżu i - według medialnych doniesień - chciałby wrócić do Barcelony, z której w 2017 roku odszedł za 222 mln euro.

RadioZET.pl/PSG/KS