Narodowa Strefa Kibica: BILETY na mecz Polska - Senegal. Gdzie, za ile?

Weronika Domoradzka
19.06.2018 11:23
Narodowa Strefa Kibica: BILETY na mecz Polska - Senegal. Gdzie, za ile?

Mundial 2018: strefa kibica na Stadionie Narodowym będzie największą w Polsce! To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy chcą obejrzeć mecz Polska - Senegal na żywo i poczuć sportowe emocje blisko z 70 tysiącem osób. Za ile i gdzie można nabyć bilety na Narodową Strefę Kibica? Sprawdzamy ceny biletów.

Bilety na Narodową Strefę Kibica w sprzedaży od 5 czerwca! Gdzie i za ile kupimy wejściówki? Sprawdzamy ceny biletów na mecz Polska - Senegal, który odbędzie się 19 czerwca.

» Mundial 2018: strefa kibica w Warszawie - gdzie obejrzymy mecze Polaków? «

Narodowa Strefa Kibica: BILETY na mecz Polska - Senegal. Gdzie kupić?

Na Stadionie Narodowym w Warszawie powstanie największa strefa kibica w Polsce. Na płycie PGE Narodowego staną cztery telebimy o wymiarach 16x9 metrów. Dzięki takim rozmiarom mecz Polska - Senegal, który odbędzie się we wtorek, 19 czerwca zarówno z trybun, jak i z poziomu boiska będzie mogło obejrzeć nawet 70 tysięcy osób! 

Bilety na Narodową Strefę Kibica 2018 trafiły do sprzedaży we wtorek, 5 czerwca. Wejściówkę można zakupić za pośrednictwem strony: narodowastrefakibica.pl 

» Narodowa Strefa Kibica: utrudnienia, zmiany w komunikacji [19.06.] «

Bilety na Narodową Strefę Kibica 2018 - CENA. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na Narodową Strefę Kibica przedstawiają się następująco:

- sektor G: 10 zł,

- płyta: 20 zł,

- sektor D: 30 zł,

- Biznes Klub Strefa Gold: 229 zł,

- Loża VIP: 369 zł.

Jak zapowiadają organizatorzy, poza transmisją meczu Polska - Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ponadto czas umilą występy muzyczne oraz animacje w specjalnie przygotowanych strefach.

Przypominamy, że bilety na Narodową Strefę Kibica 2018 będzie można zakupić wyłącznie na mecz Polska-Senegal. W pozostałych terminach meczów reprezentacji - 24 czerwca z Kolumbią, 28 czerwca z Japonią - stadion będzie zajęty.

RadioZET.pl/JW