Napoli - Liverpool: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

Krzysztof Sobczak
02.10.2018 08:00
Napoli - Liverpool
fot. CARLO HERMANN/AFP/East News

Mecz Napoli - Liverpool na żywo: Na boisku w Neapolu zobaczymy dwóch reprezentantów Polski - Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, dla którego będzie to wyjątkowy mecz. Sprawdź, gdzie w tv i w internecie obejrzeć spotkanie Napoli - Liverpool.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Nie jest tajemnicą, że po Euro 2016 Juergen Klopp bardzo chciał mieć u siebie Zielińskiego, ale ten wybrał wówczas ofertę Napoli. Znał ligę, trenera, język, niewiele ryzykował. Przeskok do nowego środowiska z Empoli mógłby okazać się zbyt duży - paradoksalnie z Neapolu do Liverpoolu jest znacznie bliżej. Przede wszystkim nie ma tak dużej przepaści pomiędzy tymi klubami.

Zieliński wciąż znajduje się w kręgu zainteresowań "The Reds", a nie ma lepszej okazji do pokazania się kibicom i włodarzom tej drużyny jak bezpośrednie starcie. Oczywiście ewentualne dwa udane mecze nie przesądzają sprawy transferu, ale mogą sprawić, że Liverpool zintensyfikuje swoje działania na rzecz pozyskania 24-letniego pomocnika. Tym bardziej, że - jak wynika z medialnych spekulacji - w walkę o "Ziela" chciałby włączyć się inny angielski klub, Arsenal.

Napoli - Liverpool w LM na żywo w TV i w internecie

W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Napoli zawiodło i tylko zremisowało z Crveną Zvezdą Belgrad. Mecze bez gola przytrafiają się tej drużynie bardzo rzadko, a właśnie taka niemoc dopadła ją w Serbii. Zdecydowanie lepiej spisał się Liverpool, który w hicie pokonał PSG 3:2.

Mecz Napoli - Liverpool. Gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Mecz Napoli - Liverpool odbędzie się w środę 3 października o godzinie 21. Transmisja TV w TVP 1 i Polsacie Sport Premium 1 oraz online na stronach sport.tvp.pl i ipla.tv.

RadioZET.pl/KS