Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Włoski komik zażartował z napadu na Arkadiusza Milika. Natychmiastowa reakcja kibiców

06.10.2018 12:18
sport

Ezio Greggio, włoski komik zakpił z sytuacji Arkadiusza Milika, który został napadnięty po meczu z Liverpoolem. Żart zdenerwował kibiców Napoli.

Arkadiusz Milik

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po środowym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Napoli a Liverpoolem doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Tuż po spotkaniu reprezentant Polski został napadnięty przez dwóch złodziei, gdzie jeden z nich przystawił mu pistolet do głowy. Rabusie domagali się zegarka marki Rolex, który jest wart blisko 20 tysięcy euro.

Polak zgłosił sprawę na policję i opisał szczegóły napadu. Kiedy sytuacja ujrzała światło dzienne i opisały ją media, kibice klubu na łamach gazety przeprosili i wyrazili słowa ubolewania dla napastnika Napoli. W momencie, gdy nikomu nie było do śmiechu, z napadu zażartował włoski komik, Ezio Greggio.

- Arkadiusz Milik został obrabowany w Neapolu. Była też policja, która nie interweniowała, ponieważ zobaczyła piłkarza z podniesionymi rękami. Myśleli, że wciąż cieszy się ze zwycięstwa nad Liverpoolem – powiedział.

Jego wypowiedź rozwścieczyła fanów Napoli, którzy mocno go skrytykowali i wyrazili solidarność z Arkadiuszem Milikiem. Polak nie skomentował zachowania komika.

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW

Oceń