Zamknij
Mural Roberta Lewandowskiego w Chełmie
3 Zobacz galerię
fot. AP/Associated Press/East News

Na ścianie sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 11 w Chełmie powstał mural poświęcony Robertowi Lewandowskiemu. Graffiti przedstawia napastnika Bayernu Monachium z pucharem Ligi Mistrzów i biało-czerwoną flagą po zwycięstwie w LM. Piłkarz od teraz patronuje kompleksowi sportowemu w szkole, w której m.in. są dwie klasy sportowe.

Mural Roberta Lewandowskiego - jak czytamy na stronie internetowej szkoły - powstał w podziękowaniu za dostarczone emocje. - Dla wielu ludzi jest idolem i wzorem do naśladowania. W naszej szkole sportowe tradycje są kultywowane od lat. Mamy nadzieję, że Robert Lewandowski będzie idolem dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję sportową - napisano.

Robert Lewandowski to wzór do naśladowania dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją pasję sportową. Piłkarz udowodnił bowiem, że pomimo przeciwności losu, dzięki ambicji oraz tytanicznej pracy można dojść na sam szczyt.

- Robert Lewandowski inspiruje! Szkoła Podstawowa nr 11 ma piękne sportowe tradycje, a "Lewy" to prawdziwy wzór dla młodzieży. Dziękujemy za emocje Robert i zapraszamy do Chełma! - mówi prezydent Miasta Chełm, Jakub Banaszek.

RadioZET.pl/PAP, informacja prasowa