Młodzieżowa LM: Atak kiboli Olympiakosu na fanów Bayernu. Cztery osoby ranne [WIDEO]

22.10.2019 20:22
Atak kiboli w meczu Olympiakos - Bayern

Cztery osoby zostały ranne po ataku kiboli Olympiakosu Pireus, do którego doszło podczas spotkania Młodzieżowej Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Piłkarze dokończyli mecz grając w "dziadka".

W 84. minucie zamaskowani i uzbrojeni w pałki chuligani miejscowej drużyny wdarli się na murawę, podbiegli do sektora kibiców gości i zaatakowali. Na zdjęciach widać kilka zakrwawionych osób.

Sędzia przerwał spotkanie na kilkadziesiąt minut, ale po opanowaniu sytuacji i wysłuchaniu opinii sztabów szkoleniowych postanowił je dokończyć. Piłkarze nie zamierzali jednak kontynuować gry, Bayern prowadził wówczas już 4:0, dlatego zawodnicy na środku boiska zorganizowali sobie popularnego "dziadka".

Olympiakosowi Pireus za zachowanie kiboli grożą sankcje UEFA.

Olympiakos - Bayern Monachium: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać mecz?

We wtorek o godz. 21 odbędzie się mecz seniorskich drużyn Olympiakosu i Bayernu.