Zamknij

Mirosław Okoński potrzebuje pieniędzy. Zbiórka dla legendy Lecha Poznań

Maciej Walasek
19.04.2019 19:19
Mirosław Okoński
fot. MICHAL GWOZDZIK/REPORTER

Mirosław Okoński potrzebuje pomocy. Były reprezentant Polski i legendarny zawodnik Lecha Poznań znalazł się w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej. W związku z tym na serwisie internetowym zrzutka.pl zarządzono zbiórkę pieniędzy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Mirosław Okoński to legendarny piłkarz Lecha Poznań. Zdaniem wielu były piłkarz jest uważany za legendę Lecha Poznań, dla którego rozegrał 200 spotkań, w których strzelił 69 bramek. Teraz Okoński znalazł się w trudnej sytuacji zdrowotnej, gdzie choruje na marskość wątroby. Na stronie internetowej zrzutka.pl zarządzono zbiórkę pieniędzy.

Zobacz także

- Były gwiazdor Kolejorza choruje na marskość wątroby. Mirek może spożywać tylko specjalistyczne posiłki, czeka go także leczenie i rehabilitacja. To wszystko wymaga kosztów, na które popularnego Okonia dzisiaj już nie stać – czytamy w komunikacie.

Zbiórkę założyła córka byłego zawodnika, Magdalena Okońska-Rzadkiewicz. W pierwszej połowie maja, były piłkarz Kolejorza przejdzie następną operację.

- Już 8 maja Mirek przejdzie kolejną operację. Bądźcie Państwo z nim na dobre i na złe! Zebrane pieniądze będą wypłacone na konto córki Magdaleny, która utworzyła specjalnie dedykowany Mirkowi rachunek bankowy – podaje strona.

Zbiórka pieniędzy dla Mirosława Okońskiego znajduje się TUTAJ.

RadioZET.pl/sport.pl/MW