Zamknij

Mino Raiola trafił do szpitala. Jego stan jest poważny

20.01.2022 18:40
Mino Raiola w szpitalu
fot. Shutterstock

Mino Raiola w ciężkim stanie trafił na oddział intensywnej opieki medycznej (OIOM) szpitala w Mediolanie - informuje "Bild". Powodem hospitalizacji jednego z najpotężniejszych agentów piłkarskich na świecie ma być choroba płuc.

Mino Raiola jest jednym z najbardziej znanych agentów piłkarskich. Prowadzi interesy wielu światowej klasy zawodników, w tym Erlinga Haalanda, Paula Pogby, Matthijsa de Ligta, Gianluigiego Donnarummy, Mario Balotelliego, Marco Verrattiego, Zlatana Ibrahimovicia czy Hirvinga Lozano. W ostatnich dniach 54-latek miał spore problemy zdrowotne i musiał poddać się planowej operacji. Niestety w czwartek media poinformowały, że mężczyzna ponownie trafił do szpitala.

Jak przekazał "Bild", Raiola w czwartek w ciężkim stanie został przyjęty do szpitala San Raffaele w Mediolanie i trafił na oddział intensywnej terapii. Powodem hospitalizacji ma być choroba płuc.

Mino Raiola w szpitalu

Naprawdę nazywa się Carmine Raiola, ale wszyscy mówią do niego Mino. W 2016 roku ustanowił rekord transferowy, sprzedając Paula Pogbę z Juventusu do Manchesteru United za ok. 105 milionów euro. Do jego kieszeni "wpadło" wówczas 25 mln euro.

Włoch nie jest specjalnie lubiany w środowisku. Dba o interesy piłkarzy i twardo negocjuje z klubami, ale też nie chce być stratny z tego tytułu. Nie na darmo ma w swojej ekipie kilkudziesięciu zawodników, część z nich sprzedał za ogromne kwoty.

RadioZET.pl/Bild/Twitter