Kamil Grosicki wyśmiał uczestnika Milionerów: Tak blisko nie był jeszcze nikt

Krzysztof Sobczak
11.05.2017 08:56
Milionerzy
fot. Milionerzy/Twitter

Pytanie za 40 tysięcy, wykorzystane koło ratunkowe i... pudło. Uczestnik "Milionerów" pomylił Kamila Grosickiego z Arturem Jędrzejczykiem i stracił szansę na główną wygraną. Polski skrzydłowy w swoim stylu skomentował tę wpadkę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piłka nożna z pewnością nie należy do ulubionych dyscyplin sportowych Witolda Milczarka z Warszawy. W środowym wydaniu "Milionerów" 29-latek usłyszał pytanie o pseudonim gracza, który "spełnił swoje marzenie o grze w Premier League, podpisując kontrakt z klubem Hull City". Miał do wyboru cztery opcje: "Mąka" (Krzysztof Mączyński), "Jędza" (Artur Jędrzejczyk), "Grosik" (Kamil Grosicki) oraz "Krycha" (Grzegorz Krychowiak).

Zobacz także

- Mam pewne podejrzenia, że mogłaby to być odpowiedź B. Pamiętam artykuł, w którym pisano o transferze do klubu Premier League i był tam wymieniony pseudonim, ale żeby się upewnić, wezmę koło ratunkowe - mówił Milczarek.

I wziął 50:50. Komputer odrzucił Krychowiaka i Mączyńskiego, a skoro została odpowiedź B, to mężczyzna właśnie ją zaznaczył. W końcu "pierwsza myśl najlepsza". No i odpadł, bo prawidłową odpowiedzią była oczywiście C.

Kamil Grosicki postanowił skomentować "wyczyn" 29-latka na Instagramie: - Zgadnijcie, co kolega zaznaczył. Kolega jeszcze poprosił o koło ratunkowe 50 na 50. Pytanie za 40 koła. Tak blisko, tak blisko jak on, nie był jeszcze nikt tak blisko - napisał "Grosik", parafrazując tekst utworu Rafała Brzozowskiego.

Dodajmy, że Artur Jędrzejczyk, podobnie jak Krzysztof Mączyński i Grzegorz Krychowiak, nigdy nie grali w Premier League.

RadioZET.pl/Milionerzy/Instagram/Sportowe Fakty/KS