Miłe powitanie Roberta Lewandowskiego z Jose Mourinho [ZDJĘCIE]

06.08.2018 09:05

W niedzielnym meczu towarzyskim Bayern Monachium pokonał Manchester United 1:0, a Robert Lewandowski pojawił się na murawie po przerwie. Fotoreporterzy wychwycili miłe powitanie polskiego napastnika z trenerem "Czerwonych Diabłów", Jose Mourinho.

Miłe  powitanie Mourinho z Lewandowskim fot. PAP/EPA

Nie od dziś wiadomo, że Portugalczyk bardzo chciałby mieć w swoim zespole "Lewego", ale zarówno Polak, jak i jego pracodawca konsekwentnie stawiają weto przenosinom na Old Trafford. Przy okazji sparingu Bayernu z Manchesterem United Lewandowski i Mourinho urządzili sobie pogawędkę, jednak nie wiadomo, o czym rozmawiali.

Fotoreporterzy wychwycili jedynie moment powitania obu panów i nawet na zdjęciu widać było, że darzą się szacunkiem i dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Bayern - Man Utd: Wygrana Bawarczyków

W towarzyskim spotkaniu Bayernu z Manchesterem United górą byli ci pierwsi, którzy wygrali 1:0 po trafieniu z 59. minuty Javiego Martineza. Robert Lewandowski pojawił się na murawie po przerwie zmieniając Thomasa Muellera.

Bayern Monachium za tydzień (12 sierpnia) rozegra pierwsze oficjalne spotkanie z tym sezonie - rywalem podopiecznych Niko Kovaca w Superpucharze Niemiec będzie Eintracht Frankfurt. Wcześniej, bo już w piątek 10 sierpnia, nową kampanię Premier League zainauguruje Manchester United, a jego przeciwnikiem będzie Leicester City.