Milan - Napoli: Dublet Krzysztofa Piątka! Zobacz gole Polaka [WIDEO]

29.01.2019 22:58

Krzysztof Piątek błyskawicznie odnalazł wspólny język z kolegami z Milanu. Polski napastnik zdobył dwa gole w wygranym przez jego zespół spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Włoch z Napoli 2:0. Zobacz bramki Krzysztofa Piątka.

Dwa gole Krzysztofa Piątka w meczu Milan - Napoli fot. Twitter/screen

Krzysztof Piątek zadebiutował w ekipie "Rossonerich" w sobotę, ale wtedy pojawił się na murawie w 72. minucie. W Coppa Italia dostał szansę występu od pierwszej minuty i była to doskonała decyzja trenera Gennaro Gattuso.

W 11. minucie Polak wykorzystał niefrasobliwość Koulibaly'ego oraz Maksimovicia i plasowanym strzałem wykończył sytuację sam na sam z Meretem.

Nieco ponad kwadrans później (26.) stoperzy Napoli znowu się zdrzemnęli, Piątek wbiegł między nich, oszukał Senegalczyka i uderzył po długim rogu nie do obrony dla bramkarza "Azzurrich".

Piątek najlepszym strzelcem Pucharu Włoch

Krzysztof Piątek w trzech meczach Pucharu Włoch zdobył osiem goli - sześć dla Genoi i dwa, premierowe dla Milanu.