26 rzutów karnych w meczu Milan - Manchester United [WIDEO]

Andreas Nicolaides
26.07.2018 14:02
Milan - Man Utd

W meczu towarzyskim Milan - Manchester United doszło serii rzutów karnych. W niej lepsi okazali się piłkarze z Old Trafford, którzy wygrali 9:8. Łącznie piłkarze obu ekip strzelali z jedenastu metrów aż 26 razy.

Spotkanie Milan - Man Utd rozgrywane było w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup. W regulaminowym czasie gry było 1:1. Na prowadzenie wyszli podopieczni Jose Mourinho. W 12. minucie do siatki trafił Alexis Sanchez. Już trzy minuty później był remis. Do bramki trafił Suso.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, więc doszło do rzutów karnych. Już na początku bliscy zwycięstwa byli piłkarze Manchesteru. Przy stanie 3:2 do piłki podszedł Joel Perreia, ale jego strzał został obroniony. Gdyby trafił, byłoby po meczu, a tak szansę otrzymał Jose Reina. Nie pomylił się.

Kolejne serie nie przynosiły rozstrzygnięcia aż do stanu 8:8. Wtedy gola dla Man Utd strzelił Ander Herrero, potem do piłki podszedł Franck Kessie z Milanu i strzelił nad bramką. "Czerwone Diabły" wygrały 9:8.