Awantura w Milanie. Skandaliczne zachowanie kolegi Piątka do Gattuso: Spie*****j człowieku [WIDEO]

Maciej Walasek
07.05.2019 08:57
Bakayoko i Gattuso
fot. kadr z wideo

AC Milan w końcu zanotował wygraną w Serie A w meczu z Bologną. Niemniej jednak podczas spotkania doszło do skandalu z Tiemoue Bakayoko. Kamery uwieczniły, jak piłkarz odmówił Gennaro Gattuso wejścia na boisko. Zdaniem wielu internautów zawodnik zwrócił się do trenera w niecenzuralnych słowach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

AC Milan nadal walczy o udział w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. W ostatnim poniedziałkowym meczu legendarny klub pokonał Bolognę 2:1, ale to nie wygrana Rossonerich była tematem numer jeden po spotkaniu. Wszystko za sprawą Tiemoue Bakayoko, który w pierwszej połowie odmówił wejścia na boisko.

Zobacz także

W 26. minucie Lucas Biglia doznał kontuzji. Wobec tego Gennaro Gattuso postanowił, że w jego miejsce zjawi się właśnie 24-latek. Ostatecznie na boisko wybiegł Jose Mauri, ponieważ Francuz…odmówił wejścia na murawę, co potwierdził włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio. Jednak to nie był koniec kontrowersji. Po wymianie zdań z Gattuso, zawodnik miał rzucić w kierunku szkoleniowca „f*ck off man”.

AC Milan: Fatalna atmosfera w zespole

Relacja na linii Bakayoko-Gattuso jest coraz gorsza. W ostatnim czasie 24-latek spóźnił się na trening, czym zdenerwował Włocha, który za karę zarządził dla całej drużyny dodatkowe pięciodniowe zgrupowanie. Sam Francuz dodatkowo dostał 90 tys. euro grzywny.

RadioZET.pl/sport.pl, Twitter/MW