Zamknij

Miedź - Legia NA ŻYWO: Transmisja - Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Polski?

26.05.2020 15:55
Miedź - Legia
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV i online. Transmisja live i stream z ćwierćfinału Pucharu Polski. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Miedź - Legia.

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa LIVE. Będzie to pierwsze spotkanie w Polsce od ponad dwóch miesięcy. Przerwa była spowodowana pandemią koronawirusa i koniecznością przystosowania się do nowej rzeczywistości pełnej obostrzeń i niestandardowych zachowań. Do gry bez kibiców rodzime kluby są akurat przygotowane, ale niezbędne będzie też przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Tak długa pauza sprawi, że zarówno Miedź Legnica, aktualnie 6. zespół 1. Ligi, jak i lider ekstraklasy Legia Warszawa musiały od początku budować formę, a ich postawa w ćwierćfinale Pucharu Polski jest zagadką. Warunki dla obu ekip są jednak takie same i nie ma wymówek. To stołeczna ekipa "musi", a gospodarze tylko "mogą".

Miedź - Legia w telewizji i live stream w internecie

- Aktualna dyspozycja przeciwnika to duża niewiadoma. Tak samo jak dla Miedzi - nasza. To stabilny zespół, który grał w ekstraklasie, a teraz chce do niej wrócić. Dla nas jest to jednak mecz, w którym musimy wywalczyć awans do półfinału. To tylko jedno spotkanie, nie będziemy mogli nic naprawić w rewanżu, więc podchodzimy z ogromnym szacunkiem do rywala - ocenił trener Legii Aleksandar Vuković.

Największym problemem dla Legii będzie obsada bramki, bo zarówno Radosław Majecki, jak i Radosław Cierzniak, są kontuzjowani. W tej sytuacji między słupkami stanie 21-letni Wojciech Muzyk. Z powodu urazów zagrać nie będą mogli także Arvydas Novikovas i Maciej Rosołek.

- Nie było sparingów i tak naprawdę nie ma żadnych odnośników, jak prezentują się piłkarze, czy są gotowi na walkę przez 90 minut. Oczywiście robiliśmy badania pod względem motoryki, realizowaliśmy nasz plan treningowy, ale zawsze pozostaje pewna niewiadoma, bo nie było jak się sprawdzić na tle rywala. Jesteśmy jednak dobrej myśli i myślę, że zespół będzie dobrze przygotowany pod względem taktycznym jak i motorycznym - przyznał szkoleniowiec Miedzi Dominik Nowak.

Miedź - Legia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Miedź Legnica - Legia Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski odbędzie się we wtorek 26 maja o godz. 20:10. Transmisja TV w Polsat Sport i online na stronie ipla.tv.

ZOBACZ TAKŻE:

RadioZET.pl/PAP