Zamknij

Michniewicz w "Hejt Parku". Nie chciał mówić o artykule Jadczaka

22.06.2022 23:07

Czesław Michniewicz był gościem program "Hejt Park" na Kanale Sportowym. W trakcie audycji nie odniósł się jednak do tematu afery korupcyjnej, który wrócił po publikacji artykułu Szymona Jadczaka.

Czesław Michniewicz
fot. YouTube/Kanał Sportowy

Kibice z wyczekiwaniem czekali na "Hejt Park" z Michniewiczem, mając nadzieję na to, że selekcjoner reprezentacji Polski odniesie się do wydarzeń z przeszłości, o których w swoim artykule pisał Jadczak. Już na samym początku prowadzący program Krzysztof Stanowski zaznaczył jednak, że nie będzie poruszał tego tematu.

O aferę korupcyjną i kontakty Michniewicza z szefem piłkarskiej mafii, Ryszardem Forbrichem ps. "Fryzjer", nie pytali też dzwoniący do programu widzowie. Jedyny telefon w tej sprawie miał miejsce na samym końcu. Michniewicz, poproszony przez słuchacza o komentarz, nie chciał jednak poruszać tematu.

loader

- Czy będzie komentarz do artykułu pana Jadczaka? Z mojej strony nie. Ja wszystko powiedziałem już w styczniu czy też na początku lutego. Na ten temat już nigdy więcej nie będę się wypowiadał. Nic od tamtej pory się nie wydarzyło i mój głos w tej sprawie jest zbędny - powiedział. - Czy ta sprawa będzie wracać? Niech wraca, nie mam na to wpływu - dodał z uśmiechem.

Artykuł Szymona Jadczaka na temat Czesława Michniewicza

Przypomnijmy, że na początku tego tygodnia Szymon Jadczak na łamach Wirtualnej Polski opublikował długi artykuł na temat powiązań Michniewicza z "Fryzjerem". W materiale szeroko opisał relacje, jakie łączyły obu panów. Na podstawie akt ze śledztwa ws. korupcji w polskiej piłce przedstawił mnóstwo szczegółów na temat wydarzeń sprzed lat, które niekorzystnie wpływają na wizerunek trenera.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wraca afera korupcyjna. Jadczak ujawnił wyniki śledztwa ws. Michniewicza

RadioZET.pl