Michał Pol pogodził się z Jerzym Brzęczkiem. Wymowny wpis dziennikarza [FOTO]

Maciej Walasek
08.12.2018 13:09
Jerzy Brzęczek
fot. PAP

Michał Pol pojednał się z Jerzym Brzęczkiem. Dziennikarz wstawił zdjęcie z selekcjonerem reprezentacji Polski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Zgrzyt pomiędzy panami nastąpił po meczu Portugalii z Polską. Po spotkaniu Jerzy Brzęczek w trakcie wywiadu oprócz skomentowania gry biało-czerwonych, nawiązał do tweeta Michała Pola, który zarzucił trenerowi włączenie do zespołu większej liczby piłkarzy z drużyny U-21.

- W imieniu całej reprezentacji chciałbym pozdrowić "wybitnego eksperta", pana Michała Pola. Dziękujemy bardzo, że pan wierzy w ten zespół i chce zmieniać szyld bez udziału zawodników pierwszego zespołu. Bardzo serdecznie pozdrawiam w imieniu całej drużyny – mówił Brzęczek.

Zobacz także

Szkoleniowiec polskiej kadry potraktował sprawę niezwykle poważnie. Jednak okazuje się, że konflikt został zażegnany, a panowie wszystko sobie wyjaśnili w czasie piątkowej wigilii PZPN.

- Złożyliśmy sobie życzenia świąteczne z selekcjonerem. W końcu obu nam "chodzi tylko o dobro naszego klubu – napisał Pol pod wspólnym zdjęciem z selekcjonerem.

Aczkolwiek poprawienie relacji mogło nastąpić wcześniej, bo pod koniec listopada. Wówczas Michał Pol spotkał się z Jerzym Brzęczkiem na korytarzu w budynku TVP.

RadioZET.pl/Twitter/MW