Mesut Oezil zaatakowany nożem. Kolasinac rzucił się do walki [WIDEO]

Maciej Walasek
26.07.2019 08:56
Oezil zaatakowany, Kolasinac pomógł koledze
fot. kadr z wideo

Mesut Oezil wraz z małżonką został zaatakowany nożem w Londynie. Przed dwójką uzbrojonych bandytów obronił ich jadący z nimi Sead Kolasinac.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Mesut Oezil jechał razem ze swoją żoną i Seadem Kolasinacem Mercedesem klasy G. Nagle ich auto zostało zatrzymane przez dwóch złodziei, którzy chcieli wymusić na trójce, żeby opuścili pojazd, by potem go ukraść. Bandyci podjechali motocyklami i nożem zaczęli grozić Niemcowi. Na szczęście zimną krew zachował inny z piłkarzy Arsenalu – Sead Kolasinac, który stał się bohaterem.

Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widzimy, jak Bośniak heroicznie przepędza uzbrojonych napastników, popisując się przy tym olbrzymią odwagą i niesamowitym refleksem.

Mesut Oezil uratowany przez Kolasinaca

„Daily Mail” podaje, że Oezil wybiegł z samochodu, pozostawiając je na środku drogi i udał się do tureckiej restauracji, w której zna pracowników. Oni też mieli pomóc zawodnikowi w przepędzeniu bandytów. Po kilku minutach na miejscu zjawiła się policja. Świadkowie zeznali, że mistrz świata z 2014 roku był całkowicie przerażony. Kiedy biegł do restauracji, rabusie mieli go gonić.

– Bóg wie, co by się stało, gdyby go złapali. Wydawało mi się, że zostałby posiekany na strzępy – mówił jeden ze świadków zdarzenia.

Po całej sytuacji policja wystosowała komunikat, w którym poinformowała, że dwie osoby na motocyklach próbowały obrabować mężczyznę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na tę chwilę nikt nie został aresztowany.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk, Twitter/MW