Zamknij

Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji?

Weronika Domoradzka
19.11.2018 10:19
Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji?
fot. ---

Z kim i kiedy następny mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej 2018? 28 czerwca odbył się trzeci i tym samym ostatni pojedynek Biało-Czerwonych na mistrzostwach świata w Rosji. Wielu kibiców piłki nożnej, którzy po mundialu czują niedosyt, szuka informacji na temat następnych meczów Polaków w 2018. Przedstawiamy terminarz i sprawdzamy, kiedy i z kim reprezentacja Polski zmierzy się jeszcze w tym roku.

Mecze reprezentacji Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz? Przedstawiamy szczegółowy terminarz nadchodzących pojedynków i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które czuję niedosyt po mundialu. Przed nami jeszcze kilka meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej 2018! Mimo że mundial nie poszedł Biało-Czerwonym dobrze i mogliśmy oglądać tylko trzy pojedynki rozegrane w ramach mistrzostw świata w Rosji, to już we wrześniu Polacy ponownie wyjdą na boisko. Do listopada rozgrywane będą mecze Polski 2018 w ramach Ligi Narodów UEFA. Dodatkowo pomiędzy nimi odbędzie się kilka spotkań towarzyskich.

Mecze reprezentacji Polski 2018 w piłce nożnej: TERMINARZ meczów

Jak już wspominaliśmy powyżej, do listopada odbędzie się jeszcze kilka meczów Polski 2018. W ramach Ligi Narodów UEFA nasza reprezentacja zmierzy się z Włochami i Portugalią. Z kolei podczas meczów towarzyskich w roli przeciwników Biało-Czerwonych zobaczymy reprezentację Czech oraz Irlandii. Kiedy i z kim następny mecz reprezentacji Polski 2018? Poniżej zamieszczamy szczegółowy terminarz.

Mecze Polski 2018: TERMINARZ

> Mecz Polska - Włochy: 7 września, Liga Narodów (faza grupowa)

> Mecz Polska - Irlandia: 11 września, mecz towarzyski (Wrocław)

> Mecz Polska - Portugalia: 11 października, Liga Narodów (faza grupowa)

> Mecz Polska - Włochy: 14 października, Liga Narodów (faza grupowa)

> Mecz Polska - Czechy: 15 listopada, mecz towarzyski (Gdańsk)

> Mecz Polska - Portugalia: 20 listopada, Liga Narodów (faza grupowa)

RadioZET.pl/JW