Mecz Polska - Włochy: GODZINA. O której grają, kiedy i gdzie mecz?

Weronika Domoradzka
07.09.2018 09:23
Mecz Polska - Włochy: GODZINA. O której grają, kiedy i gdzie mecz?

O której godzinie mecz Polska - Włochy? Piątkowe starcie z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu zarówno dla reprezentacji Biało-Czerwonych, jak i dla zespołu z Włoch będzie to pierwszy pojedynek rozegrany w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Informacje na temat godziny meczu Polska - Włochy 2018, miejsca i dokładnej daty znajdziecie w tym artykule. MECZ POLSKA - WŁOCHY NA ŻYWO TUTAJ

Polska - Włochy 2018: godzina meczu. O której pojedynek reprezentacji Polski z zespołem z Włoch? Kiedy grają? Gdzie odbędzie się mecz w ramach Ligi Narodów UEFA? Sprawdzamy godzinę, datę i miejsce.

Polska - Włochy 2018: gdzie mecz? Kiedy grają?

Mecz Polska - Włochy 2018 odbędzie się w piątek, 7 września. Z uwagi na zbliżający się pojedynek, wiele osób szuka informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Włochy zostanie rozegrany. Rywalizacja będzie mieć miejsce na stadionie w Bolonii.

Zarówno dla Biało-Czerwonych, jak i zespołu z Włoch będzie to pierwsze starcie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Dla naszej reprezentacji będzie to także pierwszy pojedynek po tegorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji. Przypominamy, że mundial dla Biało-Czerwonych nie okazał się szczęśliwy. W pierwszej kolejce przegrali z Senegalem (1:2), a następnie z Kolumbią (0:3). Zwycięstwo odnieśli dopiero w trzecim meczu z Japonią, który wygrali 1:0. To jednak nie zapewniło im wystarczającej liczby punktów, by wyjść z grupy MŚ.

Z kolei Polska w Lidze Narodów zmierzy się z Włochami oraz z Portugalią. Jak poradzi sobie nasza reprezentacja podczas piątkowego meczu? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem. Trzymamy kciuki!

Mecz Polska - Włochy: GODZINA. O której mecz?

Godzina meczu Polska - Włochy to temat, który z uwagi na rozpoczęcie Ligi Narodów UEFA 2018, jest coraz częściej poruszany. Informacji na temat tego, o której gra swój pierwszy pojedynek reprezentacja Biało-Czerwonych, szukają wszyscy kibice, którzy chcą śledzić piątkową rywalizację. Mecz Polska - Włochy rozpocznie się o godzinie 20:45. Z kolei transmisja w TVP startuje o 20:35.

Relacja meczu Polska - Włochy 2018 na żywo na → sport.radiozet.pl

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW