Mecz Polska - Japonia: GODZINA. O której mecz o honor? [28.06.]Mecz Polska - Japonia: GODZINA. O której mecz o honor? [28.06.]

Weronika Domoradzka
28.06.2018 10:13
Mecz Polska - Japonia: GODZINA. O której mecz o honor? [28.06.]Mecz Polska - Japonia: GODZINA. O której mecz o honor? [28.06.]

O której godzinie mecz Polska - Japonia? W czwartek, 28 czerwca odbędzie się trzeci i tym samym ostatni pojedynek Polaków na mundialu 2018. Najbliższe spotkanie będzie meczem o honor, gdyż nawet w przypadku zwycięstwa Biało-Czerwonych nie będziemy mieć wystarczającej ilości punktów, by wyjść z grupy MŚ. Informacje o transmisji i godzinie meczu Polska - Japonia znajdziecie w tym artykule.

Mecz Polska - Japonia: GODZINA. O której mecz o honor i gdzie oglądać? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Polska - Japonia: składy reprezentacji na mundial 2018 [KADRA] «

» Polska - Japonia: MEMY przed meczem, śmieszne obrazki [28.06.] «

Polska - Japonia: GODZINA meczu. O której grają Polacy?

Godzina meczu Polska - Japonia to temat, który z uwagi na trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, jest coraz częściej poruszany. Wielu kibiców naszej reprezentacji szuka informacji na temat dokładnej godziny zbliżającego się trzeciego spotkania Biało-Czerwonych na mundialu. Jednocześnie czwartkowa rywalizacja będzie ostatnim starciem naszej reprezentacji i meczem o honor. Nawet w przypadku zwycięstwa, polscy piłkarze nie będą mieli wystarczającej ilości punktów, by wyjść z grupy. 

Piłkarski pojedynek odbędzie się w czwartek, 28 czerwca. Mecz Polska - Japonia będzie miał miejsce o godzinie 16:00.

Mecz Polska - Japonia: transmisja online i w TV

Jak już wspominaliśmy powyżej, w czwartek, 28 czerwca odbędzie się mecz Polska - Japonia. O godzinie 16:00 piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć w TV na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dodatkowo mecz Polska - Japonia online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Również na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z czwartkowego spotkania. Znajdziecie ją pod linkiem.

» POLSKA - JAPONIA NA ŻYWO: OSTATNI MECZ POLAKÓW W FAZIE GRUPOWEJ MŚ 2018 «

Przypominamy, że do tej pory Polska przegrała z Senegalem (1:2) oraz z Kolumbią (0:3) w meczu o wszystko. Z kolei reprezentacja Japonii ma na koncie wygrany mecz z Kolumbią (2:1) oraz remis z Senegalem (2:2). Jaki będzie wynik czwartkowego meczu Polska - Japonia? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem.

Trzymamy kciuki za Polaków!

» Mundial 2018: mecze 28.06. - kto gra w czwartek? [TERMINARZ, GODZINY] «

RadioZET.pl/JW