Zamknij

Mecz Polska - Izrael 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]

Weronika Domoradzka
29.03.2019 12:34
Mecz Polska - Izrael 2019: BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]

Bilety na mecz Polska - Izrael 2019 trafią do sprzedaży jeszcze w maju - szczegółowy harmonogram sprzedaży wejściówek na sportowe wydarzenie został ogłoszony. Choć pojedynek odbędzie się dopiero w czerwcu, to w bilety na mecz Polska - Izrael warto zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej. Prawdopodobnie wejściówki - jak przy podobnych wydarzeniach - rozejdą się w błyskawicznym tempie. Szczegółowe informacje o biletach i ich cenach zamieszczamy poniżej.

Polska - Izrael 2019 - BILETY. Od kiedy wejściówki na mecz będą w sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Ile będą kosztować? Odpowiadamy na pojawiające się pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o biletach na mecz Polska - Izrael 2019 i sprawdzamy ich ceny.

Polska - Izrael 2019: BILETY - kiedy w sprzedaży i gdzie kupić bilety na mecz?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej - bilety na mecz Polska - Izrael 2019 trafią do sprzedaży jeszcze w maju. Wejściówki na sportowe wydarzenie będzie można nabyć od czwartku, 9 maja. Bilety na mecz Polska - Izrael 2019 w eliminacjach do Euro będzie można kupić za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. 

Mecz Polska - Izrael 2019 z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to kolejny pojedynek reprezentacji Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro pod okiem trenera Jerzego Brzęczka. Piłkarski pojedynek odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca. Starcie będzie mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie. Przypominamy, że ostatnie dwa mecze Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro były zwycięskie - najpierw Polacy wygrali z Austrią 1:0, a kilka dni później 2:0 z Łotwą. 

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ. Kiedy mecze Polski, kiedy i z kim gramy?

Bilety na mecz Polska - Izrael 2019: CENA. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Izrael 2019 oscylują w granicach od 80 zł za miejsca w sektorze III do 180 zł za miejsca w sektorze I. 

Euro 2020 odbędzie się w dniach 12 czerwca - 12 lipca w 13 miastach-gospodarzach w różnych krajach. O awans do turnieju w eliminacjach walczyć będzie 55 reprezentacji. 

RadioZET.pl/JW